poniedziałek, 10 lutego 2014

Ubezpieczenia auta dla posiadaczy samochodów ciężarowych – ważne informacje i rodzaje polis
ubezpieczenia auta w ukOsoby użytkujące samochody ciężarowe i dostawcze powinny zdecydować się na wykupienie dodatkowych polis ubezpieczeniowych, dzięki którym będą mogły korzystać z wielu różnych udogodnień. Posiadając je zapewnimy sobie lepszą ochronę pojazdu i zyskamy możliwość ubiegania się o wypłatę odszkodowania UK na wypadek innych zdarzeń, niż tylko kolizje drogowe.

Wybierając ubezpieczenie Breakdown Cover zyskujemy opcję wezwania pomocy drogowej na miejsce zdarzenia i możliwość odholowania pojazdu we wskazane miejsce np. do warsztatu samochodowego. Z kolei ubezpieczenia auta o nazwie Legal Cover gwarantują nam sposobność skorzystania z pomocy prawnika, przy ubieganiu się o wypłatę odszkodowania przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Jeśli zaś chodzi o zaletę polisy Courtesy Car, to zapewnia ona dostarczenie zastępczego samochodu właścicielowi ubezpieczenia na miejsce zdarzenia w przypadku, gdy jego samochód został całkowicie zniszczony i nie nadaje się do użytku.

Zajmując się transportem towarów warto zaopatrzyć się także w ubezpieczenie Goods in Transit. Posiadając je będziemy mogli starać się o uzyskanie odszkodowania UK, jeśli przewożone przez nas dobra zostaną zniszczone lub skradzione. Co więcej, przyda się nam także Van Tools Insurance, stanowiące ubezpieczenie transportowanych narzędzi.