środa, 30 kwietnia 2014

Kredyt gotówkowy – wymagania, które należy spełnić

Dzięki uprzejmości mistermong
 / FreeDigitalPhotos.net".
Aby został nam przyznany kredyt gotówkowy musimy spełnić kilka istotnych kryteriów. W zależności od banku mogą się one nieco różnić, nie mniej jednak da się wskazać kilka stałych czynników, które są dokładnie poddawane analizie. Prezentują się one następująco:

1.      Adres zamieszkania - kredytobiorca musi posiadać stały adres zamieszkania w kraju, w którym
                  zamierza zaciągnąć pożyczkę.
2.      Zaświadczenie o zarobkach i wysokości dochodów - osoba starająca się o kredyt musi przedłożyć stosowne dokumenty, poświadczające ilość środków pieniężnych, którymi dysponuje. Na podstawie tej informacji bank jest w stanie ocenić, czy kredytobiorca jest wypłacalny.
3.      Credit score – ocena historii kredytowania. Chcąc otrzymać pożyczkę musimy przedstawić pracownikowi banku dokumenty informujące o tym, że nasze pozostałe zadłużenia zostały uregulowane lub są na bieżąco spłacane. Przeważnie credit score decyduje o tym, jak wysokie będzie oprocentowanie kredytu i wysokość raty.  
4.      Zarejestrowanie się w electoral roll – dokonanie takiej rejestracji zapewnia nam możliwość głosowania na danych kandydatów w wyborach lokalnych. Osoby, które zapisują się tam, stają się bardziej wiarygodne dla banku, więc mają większe szanse na otrzymanie pożyczki.


A zatem, jeśli chcemy szybko i bez większych problemów otrzymać pożyczkę, postarajmy się spełnić je wszystkie. Najlepiej dopilnować tych elementów zawczasu, co znacznie skróci czas rozpatrywania wniosku i przyspieszy wypłatę pieniędzy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz