środa, 4 czerwca 2014

Zalety kredytów gotówkowych

kredyty w uk (6)
Zdjęcie dzięki uprzejmości FrameAngel/
FreeDigitalPhotos.net
Osobom decydującym się na wzięcie kredytu gotówkowego najczęściej zwraca się uwagę na minusy wynikające z takiego rozwiązania. Tymczasem zaciągnięcie pożyczki posiada także mnóstwo zalet, które warto w kilku słowach scharakteryzować.
  
Po pierwsze, istnieje możliwość pożyczenia większej sumy pieniędzy, niż w przypadku zaciągania zadłużenia na kartę kredytową. Jest to bardzo ważne, jeśli potrzebujemy pieniędzy na zakup lub budowę domu bądź chcemy nabyć drogi samochód. Po drugie, wysokość comiesięcznych rat jest zawsze taka sama, więc możemy odpowiednio gospodarować budżetem i planować wydatki, nie obawiając się o dodatkowe koszty.

Po trzecie – każdy kredytobiorca może wybrać dogodny dla niego okres kredytowania. I po czwarte, zadłużenia można konsolidować, czyli łączyć w jeden duży kredyt, w ten sposób zmniejszając wysokość comiesięcznej raty. Z tej opcji skorzystać może każdy, jednak szczególnie przyda się osobom, których sytuacja finansowa nagle uległa pogorszeniu np. w wyniku utraty przez jednego z partnerów dotychczasowego źródła dochodu.